Julia Siegieda

JULIA SIEGIEDA

Absolwentka kursu instruktora tańca, uczestniczka wielu szkoleń tanecznych i choreograficznych w kraju i za granicą. Swoje umiejętności taneczne szkoliła w Lublinie i Warszawie. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury, stypendystka rektora UMCS za osiągnięcia artystyczne, laureatka konkursów tanecznych i teatralnych. Współwłaścicielka Szkoły Tańca Infinitum Studio, prowadzi zajęcia z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi.

Julia Siegieda

ANNA CHARGOT-CUŻYTEK

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 1991 roku, od dziecka szkoląc sie w tańcu klasycznym oraz współczesnym. Kontynuuje swoją przygodę z tańcem jako tancerka Teatru Tańca Fatum. Skończyła studia z wyróżnieniem na kierunku animator i menedżer kultury UMCS o specjalizacji tanecznej. Na przestrzeni lat miała okazję brać udział, a także wygrywać w ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądach tańca współczesnego m. in. w konkursach w Puławach, Krasnymstawie, Koninie, Krośnie, Nałęczowie, Lublinie. Współwłaścicielka Szkoły Tańca Infinitum Studio, prowadzi zajęcia z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi.

Julia Siegieda

AGNIESZKA BARTKOW-LEWANDOWSKA

Jej ogromną pasją jest taniec. Od dziecka trenowała taniec towarzyski zdobywając wiele sukcesów, między innymi wielokrotne Mistrzostwo Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, 4-krotne Mistrzostwo Polski oraz finał Mistrzostw Świata Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim. Prowadziła zespoły taneczne, które zdobywały podium na różnego rodzaju turniejach tanecznych. Jest dyplomowanym instruktorem Zumby, tańca, aerobiku i fitnessu oraz nauczycielem wychowania fizycznego. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz bierze czynny udział w licznych akcjach charytatywnych, aby pomóc innym.

Copyright © 2019 Infinitum Studio.