Zabawy z tańcem

Zabawy z tańcem

Zajęcia dla Maluchów od 3. roku życia. Program zajęć obejmuje naukę pierwszych kroków tanecznych, elementy baletu, zabawy rytmiczne i ruchowe. Plusy rozpoczęcia edukacji tanecznej:

  • rozwijanie wyobraźni
  • kształtowanie poczucia rytmu
  • przełamywanie barier nieśmiałości, nauka pracy w grupie
  • kształtowanie prawidłowej postawy
  • rozwijanie koordynacji ruchowej

Balet

Balet

Program zajęć obejmuje naukę podstawowych figur tańca klasycznego, zabawy rytmiczne a na dalszym etapie także poznawanie innych technik tanecznych. Proponowane ćwiczenia kształtują sylwetkę, uczą dyscypliny a wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze pod okiem wykwalifikowanych pedagogów. Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4. roku życia.

Modern Jazz

Modern Jazz

Zajęcia oparte o technikę baletu, modernu i tańca współczesnego. Uczestnicy uczą się świadomości własnego ciała poprzez ćwiczenia i tworzenie choreografii. Zajęcia są skierowane do młodzieży w wieku 11-14 lat.

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski

Zapraszamy do Klubu Tańca Towarzyskiego Magic Dance działającego przy naszej szkole. Proponujemy zajęcia dla par turniejowych oraz tancerzy początkujących. Klub Magic Dance powstał z inicjatywy trenera Siergieja Kobylkina i istnieje od 1999 roku. Wykształcił wielu tancerzy, którzy obecnie zdobywają najwyższe miejsca na zawodach szczebla krajowego i międzynarodowego.

Półkolonie letnie i zimowe

Półkolonie letnie i zimowe

Serdecznie zapraszamy na półkolonie dla dzieci. Nasz autorski program powstał z myślą o aktywnym i ciekawym spędzaniu wolnego czasu w trakcie wakacji i ferii. Staramy się w nim przeplatać aktywność fizyczną z kreatywną i innowacyjną rozrywką. Nasze doświadczenia pokazują, że to najlepsza mieszanka, w której każdy Uczestnik znajdzie coś dla siebie! Szczegóły zostaną podane w aktualnościach.

Przyjęcia urodzinowe

Przyjęcia urodzinowe

Szukasz ciekawego miejsca na organizację urodzin? Dzieciakom znudziły się już parki rozrywki, a w domu brak miejsca na urodzinowe szaleństwa? Zapraszamy do Infinitum Studio! Urodziny dla dzieci w Szkole Tańca Infinitum Studio to gwarancja udanej i szalonej zabawy. Dlaczego? Sala w Infinitum Studio to ponad 200 metrów kwadratowych, na których zorganizowane zostanie niezapomniane przyjęcie! Dodatkowymi atutami organizacji urodzin w Infinitum Studio są:

  • jedna cena niezależnie od ilości dzieci
  • interaktywna podłoga Funfloor z grami i animacjami w cenie
  • wspólna zabawa: integracja uczestników przyjęcia pod okiem animatorów
  • możliwość wynajęcia dmuchanego zamku oraz maszyny do waty cukrowej i popcornu

Copyright © 2019 Infinitum Studio.