O nas

Studio

Szkoła Tańca
Infinitum Studio

Szkoła Tańca Infinitum Studio powstała w 2016 roku z pasji do nauczania tańca i promowania go jako efektywnej formy spędzania wolnego czasu.

Oferujemy zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych, od 3-latków po Seniorów. Pracujemy w dwóch głównych nurtach: tańca klasycznego i towarzyskiego.

Oferta
3
instruktorów
10 lat
doświadczenia
200 m2
przestrzeni
Zaufaj nam

Tancerze
Infinitum Studio

Nasi tancerze biorą udział w konkursach i turniejach tańca w Polsce i za granicą. Co semestr organizujemy pokazy dla rodziców, a każdej wiosny konkurs tańca dla młodych tancerzy, którzy dopiero stawiają na scenie swoje pierwsze kroki.

Kadra

Oferujemy profesjonalne pokazy tańca i animacje taneczne na eventach. Na życzenie przygotowujemy dedykowane choreografie i kostiumy.

Sprawdź ofertę
Tańcz z nami

Sala do tańczenia

Nasza sala to ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni, która doskonale nadaje się do prowadzenia zajęć, jak również organizacji imprez i przyjęć okolicznościowych.

Infinitum Studio to także półkolonie, zajęcia fitness, wydarzenia kulturalne, wieczorki taneczne i wiele innych…

Przyjdź i przekonaj się, że z nami nie sposób się nudzić!
Poznaj nas

Kadra
Infinitum Studio

Agnieszka
Bartkow-Lewandowska

Jej ogromną pasją jest taniec. Od dziecka trenowała taniec towarzyski osiągając wiele sukcesów, między innymi wielokrotne Mistrzostwo Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, 4-krotne Mistrzostwo Polski oraz finał Mistrzostw Świata Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim. Jest dyplomowanym instruktorem Zumby, tańca, aerobiku i fitnessu oraz nauczycielem wychowania fizycznego. Prowadzi zajęcia z młodzieżą i dorosłymi oraz bierze czynny udział w licznych akcjach charytatywnych, aby pomóc innym.

Eliza
Maruszak

Dyplomowana instruktorka tańca i choreografka. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, ochrony i upowszechniania dóbr kultury oraz wielu nagród zdobytych na deskach scen w Polsce i za granicą. W zawodzie instruktora 15 lat. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży z techniki  tańca klasycznego i współczesnego

Siergiej
Kobylkin

Pochodzący z Ługańska na Ukrainie, absolwent Instytutu Kultury w Charkowie, prezes Regionalnej Asocjacji Tańca Sportowego, założyciel i trener Klubu Tańca Towarzyskiego Bravo-Ługańsk (w latach 1989-1991), licencjonowany trener tańca sportowego. W 1998 założył Taneczno-Sportowe Centrum Magic-Dance, które w ramach Infinitum Studio prowadzi zajęcia nauki tańca w grupach wiekowych od 6 lat do 50+.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram